Výroba elektroniky

Provádíme zakázkovou výrobu elektronických zařízení pro různá odvětví průmyslu. Jsme zaměřeni na kusovou až malosériovou výrobu.

Zákazník si může u nás nechat vyrobit jak pouze část zařízení, tak kompletní výrobu včetně oživení a otestování.

Jednotlivé části výroby elektronického zařízení:

  • Výroba DPS - od minimálního množství až po větší série DPS. Jednoduché motivy DPS vyrábíme sami, složitější motivy DPS a vícevrstvé DPS zajistíme subdodávkou přímo od prověřených evropských výrobců plošných spojů za bezkonkurenční ceny.
  • Zajištění materiálu pro osazení DPS - od prověřených dodavatelů z ČR i zahraničí za konkurence schopné ceny.
  • Osazování DPS - THT (klasických) i SMD součástek. Osazujeme jak v rámci zakázkové výroby elektronických zařízení tak na DPS dodané zákazníkem.
  • Výroba mechanických a konstrukčních částí - z kovových i nekovových materiálů včetně CNC opracování.
  • Testování a oživování DPS - jako součást zakázkové výroby elektronických zařízení provedeme po osazení DPS její oživení, případné naprogramování zákaznickým kódem, testování, měření včetně měřícího protokolu.
  • Opravy a servis - pro námi vyrobená elektronická zařízení nabízíme servis a opravy. Dále nabízíme servis a opravy průmyslové elektroniky jako jsou řídící karty, spínané zdroje, nabíječky apod.

Kusovou či malosériovou výrobu elektronických zařízení provádíme jak z námi vyvinutých zařízení, tak i ze zařízení vyvinutých zákazníkem.

Je na dohodě se zákazníkem, jakou část výroby potřebuje realizovat. Pak se těmto potřebám snažíme přizpůsobit a vyjít jim vstříc.